Serwis mechaniczny

Ciesiółka Auto Group to autoryzowana stacja obsługi dla marek: Volkswagen, Skoda, Ford. Na powierzchni ponad 1.000 m2 znajduje się 20 stanowisk naprawczych z najnowocześniejszym sprzętem. Na miejscu jest również stacja kontroli pojazdów i myjnia.
 
 
 
  1. UMÓW SIĘ na wizytę:  zadzwoń lub napisz mail.
  2. PRZYJEDŹ w umówionym terminie i przejdź, wraz z dedykowanym doradcą, przez interaktywną recepcję przejazdową.
  3. ODPOCZNIJ w naszej strefie klienta (napoje, prasa, wi-fi) lub wybierz się na jazdę próbną jednym z najnowszych modeli.
  4. ODBIERZ umyte i podwójnie sprawdzone auto wyposażone w kartę ratunkową.
 
Serwis mechaniczny to nieodłączny element posiadania auta. Sprawdzona autoryzowana stacja obsługi (ASO), to zaufany partner, który dopilnuje, żeby Twoje auto pozostało w jak najlepszej  kondycji, a wizyty w serwisie były jak najrzadsze.
 
 
 
DLACZEGO AUTORYZOWANY SERWIS?
 
NAPRAWA Z GWARANCJĄ
Na każdą zrealizowaną usługę i wymienioną część dajemy gwarancję. Dzięki temu nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami. 
ODPOWIEDZIALNA NAPRAWA 
Używamy tylko części i olejów spełniających wymagania producenta co zapewnia optymalną amortyzację auta i pełne bezpieczeństwo przez cały czas użytkowania auta. Na miejscu mamy dostępny magazyn części jak również możliwość szybkiej dostawy brakujących części od producenta, co znacząco skraca czas naprawy.
PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ
Jako autoryzowany serwis posiadamy wszelkie specjalistyczne narzędzia do przeprowadzenia jakiejkolwiek naprawy w twoim aucie. Są to narzędzia dostarczane i rekomendowane przez producentów aut, w pełni kompatybilne z poszczególnymi modelami danej marki samochodowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo szybko zidentyfikować usterkę oraz skutecznie ją usunąć.
PRZESZKOLONA ZAŁOGA
Przy obecnie bardzo szybko rozwijającej się technologii, na bieżąco inwestujemy w szkolenia dla mechaników. Specjalistyczna i aktualna wiedza przyspiesza diagnozę i  pomaga uniknąć błędów podczas naprawy.
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA
Inwestujemy nie tylko w umiejętności mechaników, ale również w najnowsze technologie. Każdy samochód w naszym warsztacie przechodzi m.in. badanie geometrii kół.
JESTEŚ NA BIEŻĄCO
Nowe auta posiadają wiele systemów elektronicznych, które podlegają aktualizacji oprogramowania. Posiadamy dostęp do najnowszych wersji, a Ty masz możliwość bezpiecznej i legalnej aktualizacji systemu.  Do tego producent auta i autoryzowany serwis są ze sobą w stałym kontakcie. W przypadku jakichkolwiek wad pojazdu wykrytych przez producenta, poinformujemy cię o tym niezwłocznie i bezpłatnie usuniemy ewentualny problem. 
STAŁA OPIEKA
Wszystkie samochody przechodzą, całkowicie bezpłatnie, przez szereg czynności kontrolnych, tak by w jak najwyższym stopniu po wizycie serwisowej zagwarantowane zostało bezpieczeństwo podróżujących oraz bezproblemowe użytkowanie samochodu. Nasi mechanicy ocenią zużycie np. klocków hamulcowych i opon. Jeśli wymagają one wymiany, poinformują cię o tym i zaplanują kiedy powinno się to odbyć.
WZROST WARTOŚCI AUTA
W pełni uzupełniony rejestr serwisowy książki gwarancyjnej zapewni Ci wyższą cenę samochodu w przypadku odsprzedaży pojazdu. Z naszym autoryzowanym serwisem będzie ona prowadzona  starannie i rzetelnie. Dzięki temu kupujący będzie miał pewność co do bardzo dobrego stanu Twojego auta, a tym samym jego wartości. 
TWOJA WYGODA
Nasza obsługa klienta jest nastawiona na wygodę klienta. Jest kilka możliwości umówienia się na wizytę, monitoring procesu naprawczego, brak opóźnień i strefy oczekiwania z prasą, kawą i wi-fi. 
TWOJA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA
Pracujemy według rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi klienta. Po skorzystaniu z naszych usług masz możliwość oceny pracy serwisu. Twoje uwagi zostaną wnikliwie przeanalizowane przez niezależny zespół, dzięki czemu jakość pracy serwisu jest stale udoskonalana.
 
 
 
Jakość naszych usług potwierdza otrzymany Certyfikat Jakości ISO 9001-2000. Jesteśmy parterem, na którym możesz polegać w każdej sytuacji.