Zastanawiasz się nad kupnem samochodu, ale nie wiesz skąd wziąć pieniądze? Pomożemy Ci bezpiecznie sfinansować zakup nowego lub używanego auta. W Ciesiółka Auto Group do każdego samochodu mamy przygotowane specjalne pakiety finansowania w systemach kredytowych lub leasingowych, czyli zarówno dla klienta indywidualnego jak i do biznesowego.
 

Kredyt EasyDrive.
Nowy Volkswagen na nowych zasadach!

Przez 3 lub 4 lata spłacasz jedynie rynkową utratę wartości auta. Dlatego miesięczna rata jest bardzo niska. Potem możesz zmienić auto na nowe lub spłacić je do końca w ratach, lub jednorazowo. Decyzję podejmujesz na koniec okresu umowy, a nie przy jej zawarciu.
 
 
 
 

Leasing EasyDrive.
Nowy Volkswagen na nowych zasadach!

Przez okres leasingu spłacasz jedynie rynkową utratę wartości auta. Już po 3 latach możesz zmienić auto na nowe lub wykupić pojazd. Decyzję podejmujesz na koniec okresu umowy, a nie przy jej zawarciu.
 
 
 

SKODA
Nowość! SKODA Leasing Niskich Rat

SKODA Leasing Niskich Rat to oferta dla tych, którzy chcą korzystać z połączenia zalet podatkowych leasingu operacyjnego z niską miesięczną ratą. Na koniec kontraktu samochód można wykupić lub zwrócić i zdecydować się na kolejny nowy model.
 
 
 
 

SKODA Kredyt niskich rat
Korzystny kredyt samochodowy

Niskie zobowiązanie miesięczne i możliwość łatwej zmiany samochodu na nowy po 3-4 latach sprawiają, że nowa ŠKODA jest jeszcze bardziej dostępna. Masz ją jak w abonamencie!
 
 
 

FORD Multiopcje
Prosta droga do własnego Forda

Program jest przygotowany tak, aby Twoje raty były wyjątkowo niskie, bo spłacasz tylko część wartości samochodu. Z myślą o wszystkich mających w planach zakup nowego Forda, przygotowaliśmy porównywarkę, która umożliwia poznanie przybliżonej miesięcznej raty Ford MultiOpcje.
 
 
 
 

FORD Credit
Prosta droga do własnego Forda

Program Ford Credit to prosta i wygodna forma finansowania zakupu samochodu. Spośród zaproponowanych Ci wariantów kredytu możesz wybrać taki, który dostosowany jest do Twoich potrzeb i możliwości. Gdy wybierzesz swojego Forda, pozostaje już tylko wpłacić udział własny i określić okres spłaty pozostałej kwoty wraz z odsetkami.