MAKS ANDRZEJEWSKI

Maks Andrzejewski z Leszna cierpi na przepuklinę lędźwiowo-krzyżową. Niezbędnym urządzeniem do prawidłowego funkcjonowania i efektywnej rehabilitacji był zakup pionizatora. Pieniądze na zakup urządzenia zostały zebrane podczas Pikniku Rodzinnego, zorganizowanego przez Ciesiółka Auto Group w maju 2015 roku. Oprócz puszek, do których uczestnicy wrzucali pieniądze, odbyła się też licytacja. To dzięki niej udało się zebrać największe kwoty.

Nowy sprzęt rehabilitacyjny dotarł do państwa Andrzejewskich na początku lipca. Radość Maksa i jego łzy szczęścia potwierdziły nasze motto: "Warto pomagać!"

  

DOM DZIECKA W JAWORZE

Ciesiółka Auto Group wsparła Dom Małego Dziecka w Jaworze. Odbyły się zbiórki darów, najpotrzebniejszych produktów, ubrań i zabawek, które dostarczono do placówki.Dom Dziecka potrzebował również finansowego wsparcia, dlatego Ciesiółka Auto Group wyszła z inicjatywą akcji charytatywnej.

Ogłosiliśmy konkurs pod hasłem: „Wszystkie drogi prowadzą do Ciesiółka Auto Group” . Polegał on na przygotowaniu trasy rowerowej szlakami regionu leszczyńskiego. Warunkiem konkursowej trasy było miejsce startu i mety, czyli siedziba firmy Ciesiółka Auto Group. Zwycięska trasa została wydana w formie informatora rowerowego. Na jednej ze stron znajduje się mapa Leszna z punktami dla rowerzystów: restauracje, sklepy rowerowe, siłownie. W legendzie podaliśmy odresy oraz logotypy tych firm. Dystrybucja informatorów odbywa się w punktach z mapki oraz podczas wszystkich naszych eventów. Symboliczna „piątka” przekazywana jest dla Domu Dziecka. Akcja ta nadal trwa i chcemy ją promować w kolejnym sezonie rowerowym.

Dołącz do akcji! Warto pomagać!

  

DĄBROCZANKA PĘPOWO

Ciesiółka Auto Group wspiera piłkarzy Dąbroczanki Pępowo oraz dążenia młodych sportowców do realizacji ich sportowych marzeń.

  

GRZEGORZ ZENGOTA

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać polskiego, wielce utalentowanego żużlowca i zawodnik Fogo Unii Leszno - Grzegorza Zengotę.