Kolarstwo to pasja!


Na co dzień ubrani w eleganckie niebieskie koszule spełniają oczekiwania Klientów
Ciesiółka Auto Group, poprzez sprzedaż samochodów, czy profesjonalne doradztwo serwisowe. Po pracy przywdziewają swoje obcisłe stroje superkolarzy i pokonują dziesiątki kilometrów na swoich rowerach, by móc walczyć o jeszcze lepsze wyniki podczas zawodów. Czy tylko wynik to ich główny cel? Nie.  Kolarstwo to ich pasja. Mówi się, że nie zrozumie kolarza ten, kto sam nigdy nie stanął na starcie wyścigu. Stara to prawda i rzeczywiście coś w tym jest. Trudno bowiem pojąć jaka siła każe dzień za dniem mknąć przed siebie dziesiątki, a nawet setki kilometrów,  zmuszając do zmagania się z bólem, własnymi słabościami i ograniczeniami, a nierzadko także złośliwością sprzętu. Tacy właśnie są nasi kolarze Ciesiółka TEAM. Recepta na zrozumienie tej desperackiej siły woli jest jedna. To po prostu trzeba przeżyć!

Staliśmy się częścią leszczyńskiego kolarstwa!


Kilku pracowników naszej firmy od dłuższego czasu związało się z rowerem i kolarstwem. Swoją pasją zarazili kolejnych i tak powstała wspólna inicjatywa zbudowania drużyny Ciesiółka Team.  Pierwszymi zawodami, w których nasi zawodnicy zmierzyli się jako drużyna Ciesiółka Team była szósta edycja MTB Maratonu o Puchar Luks Orzeł Lipno, która odbyła się 30 maja 2015 roku. Dumni z naszej drużyny, która pokonała pierwszą trasę wyścigu z logo Ciesiółka Auto Gorup, postanowiliśmy wspierać ją w dalszej sportowej działalności, wiedzieliśmy, że ma to sens.  
Obecnie grupa kolarska liczy dwanaścioro zawodników. Szeregi teamu zasilają: pięcioro pracowników CAG oraz siedmiu zaprzyjaźnionych Klientów Firmy, którzy wyznaczyli sobie jako cel uczestnictwo w zawodach Leszczyńskiej Ligii Rowerowej, Solid MTB oraz w Maratonach Szosowych o Puchar Polski.  By w pełni przygotować się do startów zawodnicy spotykają się 1-2 razy w tygodniu na trening w terenie. Wszyscy zawodnicy zostali wyposażeni w profesjonalny strój kolarski: letni oraz zimowy,  który noszą podczas zawodów oraz treningów grupy Ciesiółka Team.
   

Pierwszy sezon
Ciesiółka Team

Jaki był pierwszy sezon nowego zespołu? Z pewnością bardzo aktywny. Suma kilometrów z poszczególnych zawodów, w których drużyna Ciesiółka TEAM brała udział to 496 :-) Należy jednak zauważyć, że nasi zawodnicy pokonują również długie dystanse podczas swoich treningów, których niesposób policzyć, a wszystko po to by stanąć na mecie z podniesioną głową i niesamowitą satyskacją pokonania dystansu. I właśnie to jeszcze bardziej ciągnie do wielkiego wysiłku, trudu i żmudnych godzin codziennych treningów.
Podsumowując wszystkie eventy rowerowe w ubiegłym sezonie, w których braliśmy udział poprzez starty oraz poprzez ekspozycję firmowych stoisk, możemy być z siebie dumni. Osiągnęliśmy zamierzony cel, gdyż staliśmy się częścią tego obszaru. Nasza firma Ciesiółka Auto Group jest teraz kojarzona nie tylko z prowadzoną działalnością motoryzacyjną, ale również z kolarstwem- kolarstwem na wysokim poziomie.

 

SPONSORZY

Ciesiółka Auto Group
Volkswagen Bank
Getin Bank
Tunap
Easy Camper
Shell
Sikkens