Kontakty Ford

 

DZIAŁ HANDLOWY

     
  Urszula Zelek
Dyrektor salonu marki Ford
+48 65 52 50 650 u.zelek@supercars.com.pl

Tomasz Kramarczyk

Specjalista ds.
sprzedaży samochodów
+48 797 025 013 t.kramarczyk@supercars.com.pl


Andrzej Tuora
Specjalista ds.
sprzedaży samochodów

+48 797 025 009 a.tuora@supercars.com.pl

Krystian Srebniak
Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów

+48 605 078 690 k.srebniak@supercars.com.pl
       


SERWIS

     


Józef Malcherek

Doradca serwisu mechanicznego

48 605 078 580

j.malcherek@supercars.com.pl
Aleksander Jęsiek
Doradca serwisu mechanicznego
+48 797 025 004
a.jesiek@supercars.com.pl
Weronika Kaźmierczak
Asystentka serwisu mechanicznego
+48 65 529 26 26
w.kazmierczak@supercars.com.pl

 
CZĘŚCI
 

     

Artur Talarczyk
Kierownik Serwisu i Działu Części
+48 605 078 180
a.talarczyk@supercars.com.pl
Jan Antkowiak
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów
+48 65 525 06 02
j.antkowiak@supercars.com.pl


UBEZPIECZENIA

     

Anna Hadacz
Specjalista ds. ubezpieczeń
+48516291575 a.hadacz@supercars.com.pl


SAMOCHODY UŻYWANE

     
Maxymilian Grochowski
Specjalista ds.
samochdów
używanych
+48 693 850 600
m.grochowski@supercars.com.pl

 
Damian Janik
Specjalista ds.samochdów 
używanych
 
+48 667 976 204

 

d.janik@cagleszno.pl

IOD

 
 
 
 

Paweł Jatrzębski
Inspektor Ochrony Danych
 
iod@supercars.com.pl