Kontakty Ford

 

DZIAŁ HANDLOWY

     

Paweł Cieśliński

Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów


+48 605 078 690



p.cieslinski@supercars.com.pl

Tomasz Kramarczyk

Specjalista ds.
sprzedaży samochodów


+48 797 025 013



t.kramarczyk@supercars.com.pl

Szymon Stężycki
Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów

+48  605 693 243

s.stezycki@supercars.com.pl


SERWIS

     


Józef Malcherek

Doradca serwisu mechanicznego

48 605 078 580

j.malcherek@supercars.com.pl

Aleksander Jęsiek
Doradca serwisu mechanicznego
 
+48 797 025 004
 
 
 
a.jesiek@supercars.com.pl

Weronika Kaźmierczak
Asystentka serwisu mechanicznego


+48 65 529 26 26
 
 
w.kazmierczak@supercars.com.pl

 
CZĘŚCI
 

     


Artur Talarczyk

Kierownik Serwisu i Działu Części

+48 605 078 180

a.talarczyk@supercars.com.pl

Jan Antkowiak
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

+48 65 525 06 02

j.antkowiak@supercars.com.pl


UBEZPIECZENIA

     



Anna Hadacz
Specjalista ds. ubezpieczeń



+48516291575



a.hadacz@supercars.com.pl


SAMOCHODY UŻYWANE

     

Maxymilian Grochowski
Specjalista ds.
samochdów
używanych
 
+48 693 850 600
 
 
 


m.grochowski@supercars.com.pl

IOD

 
 
 
 
Paweł Jastrzębski
Inspektor Ochrony Danych
 

iod@supercars.com.pl