Historia Firmy

Tak tworzyła się historia Naszej Firmy...

 

Historia Naszej Firmy sięga lat 80-tych.
Firma działa więc na rynku leszczyńskim od prawie 30 lat.
1983 roku obecny właściciel Waldemar Ciesiółka objął stanowisko kierownika Polmozbytu.

 

W 1990 roku zawiązał on wraz ze współpracownikami spółkę,
która zakupiła sklep, a następnie po dwóch latach przejęła całą stację obsługi.
Trzeba zaznaczyć, że była to największa stacja obsługi w województwie.
Całość została przemianowana na Polmozbet.

 

W 1993 roku Waldemar Ciesiółka zdobył autoryzację na sprzedaż
i serwis samochodów marki Volkswagen.

 

W 1996 roku, kiedy FSO przekształciło się w spółkę z kapitałem zagranicznym
Daewoo – FSO Motor.
Firma otrzymała autoryzację na sprzedaż oraz serwis samochodów Daewoo.
Co ważne, że w 1998 roku Daewoo zajmowało drugie miejsce
pod względem sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych.

 

W 1998 roku Waldemra Ciesiółka otworzył Skodę w Gostyniu,
a w 2006 roku przejął Skodex w Lesznie oraz Głogowie.

 

W międzyczasie, w 2004 roku z pęczniejącej firmy wydzielony został salon Forda Super Cars.

 

W sierpniu 2008 roku na powierzchni 14,000 m2 rozpoczęta została budowa Salonu Wielomarkowego. Oddano go do użytku we wrześniu 2010 r. Pod jednym dachem znaleźć tu można samochody marek Volkswagen, Ford i Skoda, warsztaty mechniczne, warsztaty blacharsko-lakiernicze, myjnię i okręgową stację kontroli pojazdów. Salon samochodowy wraz z biurami administracji to ponad 2,4 tys m2, natomiast część serwisową wraz z najnowocześniejszą blacharnią i lakiernią zajmują 2,5 tys m2.


 

W naszym Centrum Likwidacji Szkód wykonujemy naprawy wszystkich marek. Mamy 24 h doradztwo powypadkowe wraz z pomocą drogową. Oferujemy nowoczesne – szybkie naprawy S.M.A.R.T. m.in.: naprawa szyb, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, częściowe lakierowanie elementów nadwozia i wiele innych.

Możemy poszczycić się również podziemnym parkingiem mogącym pomieścić 100 aut. Posiadamy również nowoczesną Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

 

W swoich firmach Waldemar Ciesiółka zatrudnia ponad 120 osób.
Przemyślana polityka inwestycyjna i konsekwencja w realizacji założonych sobie celów dają najlepszy z możliwych efektów, jakim jest stabilny rozwój firmy.
Wszystkie działania podejmowane przez Właściciela mają na celu zwiększenie efektywności prac wykonywanych na co dzień, a zarazem wpływają na długookresowy rozwój firmy. Strategicznym celem Ciesiółka Auto Group jest budowa nowoczesnego przedsiębiorstwa, profesjonalnie i kompleksowo obsługującego Klientów.
Nasze kierunki rozwoju określone są z uwzględnieniem sytuacji na wciąż zmieniającym się rynku samochodów osobowych w Polsce. Dzięki temu zawsze jesteśmy wśród liderów. Gwarancją sukcesów jest dla nas profesjonalizm w każdym działaniu, dlatego w żadnym z obszarów, którymi się zajmujemy nie ma miejsca na przypadkowość. Począwszy od naszych kontaktów z Klientem, poprzez doradztwo techniczne i finansowe, po stałą opiekę serwisową Klient spotyka się z perfekcyjnym działaniem naszych specjalistów. Każdy, kto kontaktuje się z nami może liczyć na profesjonalną, kompleksową obsługę, dlatego, że klient to najważniejsza osoba w naszej firmie. Mają oni do wyboru różne formy finansowania zakupu nowych samochodów. Mogą skorzystać z atrakcyjnych kredytów, a Klienci instytucjonalni z korzystnego leasingu. Wszystkie formalności są załatwiane oczywiście w naszym salonie. Istnieje także możliwość pozostawienia swojego używanego samochodu w ramach rozliczenia zakupu nowego. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami w trakcie i po zakupie. Informujemy o nowościach rynkowych, promocjach w ofercie, konieczności dokonania przeglądu rejestracyjnego itp. Nasz Klient może być pewien, że zawsze uzyska od nas potrzebną pomoc.

Pierwszym etapem kontaktów z Klientem jest określenie wspólnie ze sprzedawcą indywidualnych potrzeb Klienta i znalezienie optymalnej oferty. Doradztwo sprzedawców uwzględnia aspekty techniczne, potencjalny okres użytkowania, przeznaczenie pojazdu itp. Chlubą naszej Firmy jest nowoczesna stacja serwisowa, kompleksowo wyposażona w najnowsze urządzenia. Pracują w niej wysokiej klasy specjaliści, dlatego też możemy świadczyć usługi serwisowe w pełnym zakresie. System napraw blacharsko-lakierniczych pozwala uzyskać perfekcyjną jakość w przypadku napraw powypadkowych. Jako jedni z nielicznych prowadzimy także stację kontroli pojazdów.