Historia Firmy

Tak tworzyła się historia Naszej Firmy

 

Historia Naszej Firmy sięga lat 80 -tych.
Firma działa więc na rynku leszczyńskim od prawie 30 lat.
1983 roku obecny właściciel Waldemar Ciesiółka objął stanowisko kierownika Polmozbytu.

 

W 1990 roku zawiązał on wraz ze współpracownikami spółkę,
która zakupiła sklep, a następnie po dwóch latach przejęła całą stację obsługi.
Trzeba zaznaczyć, że była to największa stacja obsługi w województwie.
Całość została przemianowana na Polmozbet.

 

W 1993 roku Waldemar Ciesiółka zdobył autoryzację na sprzedaż
i serwis samochodów marki Volkswagen.

 

W 1996 roku, kiedy FSO przekształciło się w spółkę z kapitałem zagranicznym
Daewoo – FSO Motor.
Firma otrzymała autoryzację na sprzedaż oraz serwis samochodów Daewoo.
Co ważne, że w 1998 roku Daewoo zajmowało drugie miejsce
pod względem sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych.

 

W 1998 roku Waldemra Ciesiołka otworzył Skodę w Gostyniu,
a w 2006 roku przejął Skodex w Lesznie oraz Głogowie.

 

W międzyczasie, w 2004 rok,u z pęczniejącej firmy wydzielony został salon Forda Super Cars.

 

W sierpniu 2008 roku na powierzchni 14,000 m2 rozpoczęta została budowa Salonu Wielomarkowego. Oddany on został do użytku we wrześniu 2010 r. Pod jednym dachem znaleźć tu można samochody marek Volkswagen, Ford i Skoda, warsztaty mechniczne, warsztaty blacharsko-lakiernicze, myjnie i okręgową stację kontroli pojazdów. Salon samochodowy wraz z biurami administracji to ponad 2,4 tys m2 natomiast część serwisowa wraz z najnowocześniejszą blacharnią i lakiernią zajmują 2,5 tys m2.


 

W naszym Centrum Likwidacji Szkód wykonujemy naprawy wszystkich marek. Mamy 24 h doradztwo powypadkowe wraz z pomocą drogową. Oferujemy nowoczesne – szybkie naprawy S.M.A.R.T. m.in.: naprawa szyb, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, częściowe lakierowanie elementów nadwozia i wiele innych.

Możemy poszczycić się również podziemnym parkingiem mogącym pomieścić 100 aut. Posiadamy również nowoczesną Okręgową Stację Kontrolo Pojazdów.

 

W swoich firmach Waldemar Ciesiółka zatrudnia ponad 120 osób.
Przemyślana polityka inwestycyjna i konsekwencja w realizacji założonych sobie celów dają najlepszy z możliwych efektów jakim jest stabilny rozwój Firmy.
Wszystkie działania podejmowane przez Właściciela mają na celu zwiększenie efektywności prac wykonywanych na codzień, a zarazem wpływają na długookresowy rozwój Firmy. Strategicznym celem naszej Firmy jest budowa nowoczesnego przedsiębiorstwa, profesjonalnie i kompleksowo obsługującego Klientów.
Kierunki rozwoju naszej firmy określone są z uwzględnieniem sytuacji na wciąż zmieniającym się rynku samochodów osobowych w Polsce. Dzięki temu zawsze jesteśmy wśród liderów. Gwarancją sukcesów jest dla nas profesjonalizm w każdym działaniu, dlatego w żadnym z obszarów którymi się zajmujemy nie ma miejsca na przypadkowość. Począwszy od naszych kontaktów z Klientem, poprzez doradztwo techniczne i finansowe, po stałą opiekę serwisową Klient styka się z perfekcyjnym działaniem naszych specjalistów. Każdy, kto kontaktuje się z nami może liczyć na profesjonalną, kompleksową obsługę, dlatego, że klient to najważniejsza osoba w naszej firmie. Klienci mają do wyboru różne formy finansowania zakupu nowych samochodów. Mogą skorzystać z atrakcyjnych kredytów , a Klienci instytucjonalni z korzystnego leasingu. Wszystkie formalności są załatwiane oczywiście w naszym salonie. Istnieje także możliwość pozostawienia swojego używanego samochodu w ramach rozliczenia zakupu nowego. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami w trakcie i po zakupie. Informujemy o nowościach rynkowych, promocjach w ofercie, konieczności dokonania przeglądu rejestracyjnego itp. Nasz Klient może być pewien, że zawsze uzyska od nas potrzebną pomoc.

Pierwszym etapem kontaktów z Klientem jest określenie wspólnie ze sprzedawcą indywidualnych potrzeb Klienta i znalezienie optymalnej oferty. Doradztwo sprzedawców uwzględnia aspekty techniczne, potencjalny okres użytkowania, przeznaczenie pojazdu itp. Chlubą naszej Firmy jest nowoczesna stacja serwisowa, kompleksowo wyposażona w najnowsze urządzenia. Pracują w niej wysokiej klasy specjaliści, dlatego też możemy świadczyć usługi serwisowe w pełnym zakresie. System napraw blacharsko-lakierniczych pozwala uzyskać perfekcyjną jakość w przypadku napraw powypadkowych. Jako jedni z nielicznych prowadzimy także stację kontroli pojazdów.