Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych aktualnych oraz przyszłych pracowników, cały czas uczymy się, co jest dla nich ważne i cenne.
Przed nami czasy, w których nie wystarczają wyłącznie umiejętności specjalistyczne, dlatego aby odnosić sukcesy działamy elastycznie, pragniemy zmieniać się do zmieniających warunków i potrzeb biznesowych. Stawiamy na relacje z przekonaniem, że to właśnie umiejętności społeczne tworzą dobry klimat
do współpracy i zaangażowania.


Gwarantujemy nasze doświadczenie
i wiarygodność na rynku lokalnym

Swoją aktualną pozycję budowaliśmy przez ponad 30 lat.
Dzisiaj z przyjemnością i nieskrępowaną szczerością możemy pochwalić się doświadczeniem branżowym, zaufaniem Klientów oraz solidnością jako pracodawcy. Wszystko to, co zdobyliśmy przez lata jest dla nas silną motywacją do tego, aby bezustannie rozwijać skrzydła, aby być jeszcze lepszym, aby realizować plany i stawiać nowe cele.

 

Zapewniamy
„Dobre wejście”

Dobre wejście musi być dobre :) Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze dni i tygodnie pracy to najważniejszy moment dla nowych pracowników.  Z jednej strony stworzymy Ci możliwość do samodzielności, przejmowania inicjatywy i wykazania się, a z drugiej, będziemy przy Tobie zawsze kiedy będziesz tego potrzebował.
Ponadto rzetelnie wdrożymy Cię w działalność naszej Firmy na dwóch płaszczyznach:
Pierwsza - branżowa – Tutaj nasz Kierownik Działu krok po kroku wprowadzi Cię we wszystkie kwestie techniczne i organizacyjne związane ze stanowiskiem i specyfiką pracy.
Druga - społeczna – Tutaj nasz Dyrektor ds. zasobów ludzkich zapozna Cię ze wszystkim co ważne w zakresie struktury, wartości, standardów.

 

Dbamy o rozwój

Wszystkim pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia zewnętrzne. Są to branżowe szkolenia produktowe i stanowiskowe, zgodnie ze standardami i wymogami naszych marek.
To, co jednak dla nas najistotniejsze to dążenie do umiejętnego
dzielenia się wiedzą wewnątrz firmy.
Od tego roku wdrażamy w naszej Firmie standardy, których filarem będą umiejętności społeczne. Ten zakres kompetencji czynimy priorytetowym ze względu na ciągłe doskonalenie jakości współpracy z naszymi Klientami, Partnerami biznesowymi oraz przede wszystkim
współpracy całego zespołu.
Na bieżąco będziemy diagnozować obszary wymagające wsparcia, a wszystkie potrzeby rozwojowe w tym zakresie będą realizowane.
Docenimy każdego pracownika, który oprócz chęci własnego rozwoju będzie chciał rozkrzewiać swoje doświadczenia i dobre praktyki wśród całego zespołu.

 

Wspieramy aktywność
naszych Pracowników

Pasje naszych pracowników stały się naszym wspólnym sposobem na współpracę poza pracą;)
Doceniamy aktywność i propagowanie zdrowego stylu życia, dlatego wspieramy
Ciesiółka TEAM Rowerowy.