Kredyt EasyDrive.
Nowy Volkswagen na nowych zasadach!

Przez 3 lub 4 lata spłacasz jedynie rynkową utratę wartości auta. Dlatego miesięczna rata jest bardzo niska. Potem możesz zmienić auto na nowe lub spłacić je do końca w ratach, lub jednorazowo. Decyzję podejmujesz na koniec okresu umowy, a nie przy jej zawarciu.
 
 
 
 
 

SKODA Kredyt niskich rat – korzystny kredyt samochodowy

Niskie zobowiązanie miesięczne i możliwość łatwej zmiany samochodu na nowy po 3-4 latach sprawiają, że nowa ŠKODA jest jeszcze bardziej dostępna. Masz ją jak w abonamencie!
 
 
 

FORD Multiopcje
Prosta droga do własnego Forda

Program jest przygotowany tak, aby Twoje raty były wyjątkowo niskie, bo spłacasz tylko część wartości samochodu. Z myślą o wszystkich mających w planach zakup nowego Forda, przygotowaliśmy porównywarkę, która umożliwia poznanie przybliżonej miesięcznej raty Ford MultiOpcje.
 
 
 
 

FORD Credit
Prosta droga do własnego Forda

Program Ford Credit to prosta i wygodna forma finansowania zakupu samochodu. Spośród zaproponowanych Ci wariantów kredytu możesz wybrać taki, który dostosowany jest do Twoich potrzeb i możliwości. Gdy wybierzesz swojego Forda, pozostaje już tylko wpłacić udział własny i określić okres spłaty pozostałej kwoty wraz z odsetkami.