Jak działamy?

Doradztwo powypadkowe 24h/7
+48 801 564 100
Profesjonalna pomoc
Doradcy Serwisowego

Pomoc Drogowa 24 h/7
działa na terenie całego kraju
+48 601 492 100

 

 
 
Pełny zakres napraw
powypadkowych samochodów
wszystkich marek przy
wykorzystaniu oryginalnych
części i akcesoriów
Kalkulacje napraw
w systemie AUDATEX
Samochody zastępcze na czas
naprawy

 

 
Bezgotówkowe rozliczenia szkód ze wszytstkimi
Towarzystwami Ubezpieczeń
3 lata gwarancji na wykonane usługi
 

 Nasze usługi

Najnowocześniejsza technika w rękach ekspertów.

Volkswagen Clever Repair® to najnowocześniejsze metody, narzędzia i lakiery stosowane przez naszych specjalnie szkolonych fachowców zgodnie z wytycznymi producenta. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu wysokiej jakości naprawę na najnowocześniejszym poziomie techniki.

NAPRAWA SZYB - Szkoda powstała w wyniku uderzenia kamieniem usuwana jest za pomocą najnowocześniejszej metody wypełniania ubytku w szkle żywicą.

NAPRAWY TWORZYWA - Rysy i otarcia lakierowanych elementów z tworzywa sztucznego, takich jak zderzaki, listwy ochronne lub obudowy lusterek można szybko i tanio usunąć bez konieczności demontażu uszkodzonych części oraz szkody wewnętrznych elementów obudowy, tablic rozdzielczych i konsoli.
USZKODZENIA LAKIERU OD KAMIENI-  np. na masce, dachu, drzwiach lub zderzakach, spowodowane uderzeniami kamieniami, można szybko, tanio i prawie perfekcyjnie usunąć bez demontażu uszkodzonych części.
NAPRAWA SKÓRY - Zagłębienia, wypalone dziury, rysy, nacięcia, otarcia lub zarysowania są, w zależności od rozmiaru uszkodzenia, punkt po punkcie usuwane, a uszkodzone miejsce znowu dobrze się komponuje
NAPRAWA LAKIERU - drobne uszkodzenia lakieru, takie jak np. zarysowania i odpryski lakieru można teraz niemalże prawie bez śladu usunąć na samochodzie bez konieczności demontowania czy lakierowania miejscowego
WGNIECENIA - Oryginalny lakier pozostaje nienaruszony, korozja nie ma szans.
NAPRAWA MATERIAŁU- Możliwość naprawy drobnych uszkodzeń na skutek przypalenia na siedzeniach, podsufitce i dywanikach bez pozostawienia widocznych śladów.

KONTAKT DO NASZYCH DORADCÓW