Bezpieczeństwo podczas wizyty w Ciesiółka Auto Group

Od 10 października wraca obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej.
BEZPIECZNA WIZYTA

Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić naszą firmę osobiście, zapewniamy, że mogą się Państwo u nas czuć bezpiecznie. Przestrzegamy zasad dezynfekcji i zaleceń związanych z pandemią koronawirusa. 
 
✅ W naszych salonach i serwisach witamy się uśmiechem i skinieniem głowy, bez podawania ręki.

✅ Używamy maseczek zasłaniających usta i nos.
 
✅ Rekomendujemy korzystanie z płynów do dezynfekcji oraz rękawiczek dostępnych w recepcjach oraz poczekalniach zarówno przed, jak i po wizycie.

✅ Prosimy o mycie rąk zgodnie z instrukcją zamieszczoną w toaletach.

✅ W trakcie rozmowy prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości.

✅ Zalecamy płatność bezgotówkową.
 
✅ Dezynfekujemy samochody.


Wychodząc na przeciw klienta i w trosce o bezpieczeństwo, zachęcamy do skorzystania z usługi Door to door. Jeżeli osobista wizyta w naszej firmie nie jest możliwa, odbierzemy Państwa samochód i odwieziemy do wskazanego miejsca po wykonanym serwisie lub dostarczymy zakupione przez Państwa auto.
 
SERWIS DOOR TO DOOR

„Door to door” to przygotowana przez firmę Ciesiółka Auto Group usługa, która pozwala Państwu zaoszczędzić czas, który musielibyście poświęcić na samodzielny dojazd do serwisu i oczekiwanie na wykonanie naprawy oraz niweluje konieczność opuszczania domu w trakcie pandemii koronawirusa.

Usługa "door to door" przy serwisie obejmuje:

transport Państwa samochodu do serwisu w celu wykonania stosownych napraw, usunięcia szkody, wykonania badania technicznego czy przeglądu rejestracyjnego,

zwrot już naprawionego i sprawdzonego pojazdu do uprzednio wskazanego miejsca.

Dzięki tej usłudze oszczędzacie Państwo czas i pieniądze, gdyż od razu przejmujemy opiekę nad pojazdem, bez konieczności poświęcania przez Państwa czasu na transport i dozór napraw pojazdu.  Będą Państwo informowani o przebiegu serwisu przez usługę Video Check.

ZAKUP AUTA Z USŁUGĄ DOOR TO DOOR

Usługę "door to door" świadczymy również przy zakupie auta. Wystarczy skontaktować się z nami i poinformować o chęci skorzystania z usługi. Dostarczymy samochód we wskazane miejsce. Ponadto, udostępniamy możliwość zaprezentowania samochodu na odległość poprzez wideo rozmowę w aplikacji WhatsApp.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą serwisowym lub handlowym wybranej marki:

VOLKSWAGEN                   SKODA                           FORD          

 

Udostępnij:
Wróć do listy