Volkswagen ID 3 już jest!

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji.


Duża moc. Szybkie ładowanie

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem jeszcze podrzucić dzieci do szkoły, a wieczorem wrócić – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Poradzi sobie z tym każda z baterii ID.3. Obecnie do wyboru są baterie 58 kWh lub 77 kWh. Mniejsza bateria będzie dostępna w późniejszym terminie. Ponadto dajemy gwarancję na baterie wszystkich modeli ID.1 na osiem lat lub 160 tys. km.

 

Nowe odczucie prędkości

Poczuj sam, jak wygląda mobilność przyszłości i poznaj nowy rodzaj przyjemności jazdy z przyspieszeniem wciskającym Cię w fotel. ID.3 jest dostępny w różnych wariantach - modele bazujące na Pro Performance przyspieszają od 0 do 100 km/h w 7,3 sekundy, warianty Pro S potrzebują na przyspieszenie od 0 do 100 km/h 7,9 sekundy.

 

Łatwe ładowanie Volkswagena

Z We Charge masz dostęp do ponad 150 tys. stacji ładowania w Europie, w tym do całej sieci szybkiego ładowania IONITY. Już od 34 zł miesięcznie We Charge przez aplikację We Connect ID. połączy Cię ze stacjami ładowania i zapewni wyjątkowo korzystne ceny. ID.3 z możliwością szybkiego ładowania pozwoli Ci korzystać z dobrych cen na publicznych stacjach ładowania:  z naszą taryfą We Charge Go możesz ładować na stacjach IONITY po promocyjnej cenie wynoszącej obecnie 2,49 zł/kWh. Dla osób, które dużo jeżdżą, opłaca się taryfa We Charge Plus: za 1,39 zł/kWh mogą szybko naładować baterie na IONITY, ponosząc przez 3 lata miesięczną opłatę podstawową 80 zł.

 

ID. Charger

Nasz ID. Charger to „stacja benzynowa” u Ciebie w domu. Możesz zatem wsiąść rano do naładowanego ID.3 i rozpocząć dzień pełen energii. ID. Charger dostępny jest w trzech wersjach różniących się stopniem komunikacji i inteligencją, gdyż jeżeli chcesz, możesz go 

zamówić także z WLAN, 4G i licznikiem prądu. Inteligentnymi funkcjami ID. Charger można sterować przez We Charge w aplikacji We Connect ID.

Dzięki naszemu serwisowi instalacji począwszy od bezpłatnego wstępnego sprawdzenia warunków online po końcowy montaż, instalacja ID. Charger nie nastręcza problemów. Krótko mówiąc: wszystko z jednej ręki. Naturalnie możesz także zlecić montaż ID. Charger swojemu zaufanemu elektrykowi. Wybrany wariant ID. Charger i serwis instalacji możesz zamówić wygodnie online lub bezpośrednio u Dealera Volkswagena.

 

Pełna komunikacja z Twoim ID.3

Cyfrowe usługi „We Connect Start” zmieniają nowego ID.3 w auto w pełni skomunikowane, gdyż dzięki wbudowanej na stałe karcie SIM Twój samochód będzie na życzenie online, będziesz mógł zatem otrzymywać informacje drogowe w czasie rzeczywistym lub znaleźć stacje ładowania z informacjami o dostępności, cenach i godzinach otwarcia. Aplikacja We Connect ID. pozwoli Ci połączyć się z samochodem, a smartfon może służyć jako pilot zdalnej obsługi do ustawiania klimatyzacji lub uruchamiania i zatrzymywania ładowania. Z „We Connect Start” możesz korzystać w ID.3 przez trzy lata bezpłatnie. W ten sposób będziesz zawsze połączony ze swoim samochodem, nawet siedząc w domu na kanapie. 

 

Zainteresował Cię Nowy Volkswagen ID 3?
Już dziś umów się na jazdę testową.

KONTAKT

Udostępnij:
Wróć do listy