Nowe wersje do jazdy poza asfaltem i modele Active otwierają przed rodziną Forda Transita nowe terytorium.

Ford przedstawił nowe, solidne, przystosowane do jazdy poza asfaltem wersje Trail i Active dla modeli Transit i Tourneo. Wszystkie można zamówić już teraz, z terminem odbioru pod koniec lata.

    • Ford przedstawia nowe, gotowe na poszukiwanie przygód wersje Transita – Trail i Active, które wyróżniają się stylistyką, zaskakującymi możliwościami i legendarną solidnością Transita.

    • Gotów do podboju bezdroży Transit Trail otrzymał inteligentny napęd na wszystkie koła, Transit Custom Trail to wersja wzbogacona w mechaniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, który zapewnia lepszą przyczepność w trudnych warunkach pracy.

    • Oba modele dla szukających przygód klientów prywatnych i biznesowych: Transit Custom Active i Tourneo Custom Active, inspirowane stylistyką SUV-ów, otrzymały także, unikalne wyposażenie wnętrz oraz mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu

    • Linia modeli Active rozszerzy się pod koniec roku 2020 o modele Transit Connect i Tourneo Connect.

 

Niezawodny Trail

Nowe wersje Transit Trail i Transit Custom Trail zostały zaprojektowane specjalnie do pracy w trudniejszych warunkach trakcyjnych, z którymi radzą sobie dzięki nowemu mechanicznemu mechanizmowi różnicowemu o ograniczonym poślizgu (mLSD), który pojawi się w wariantach Transit i Transit Custom z napędem na przednie koła oraz w wersjach Transita dysponujących napędem Intelligent All-Wheel Drive. 

Transit Trail i Transit Custom Trail, nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności, zyskały dodatkowe elementy wyróżniające je z zewnątrz i w kabinie, podnoszące komfort i możliwości jazdy w trudnych warunkach.

Nowy Ford Transit Trail i Transit Custom Trail prezentują obecnie surowszy styl i większe możliwości terenowe, które zainteresują właścicieli i operatorów flot, funkcjonujących w trudnym terenie, z dala od szos i utwardzonych dróg. 

 

Wszechstronny Active

Nowe modele Transit i Tourneo Custom Active, inspirowane bardziej surowym stylem modeli z segmentu SUV-ów, zyskały na funkcjonalności dzięki wyróżniającym je elementom stylistycznym i dodatkowym opcjom wyposażenia, które powinny zadowolić zarówno użytkowników prywatnych, jak i biznesowych. Wersje linii Active, oferujące więcej przestrzeni, zwłaszcza bagażowej, pozwalające na śmiałe wyjazdy i uprawianie sportowego stylu życia, korzystają z popularności modeli osobowych dla aktywnych – Fiesty Active i Focusa Active.

Modele Active wyróżniają się elementami nadwozia inspirowanymi stylem SUV-ów:

    • Unikalnymi 17‑calowymi felgami aluminiowymi

    • Typową tylko dla tej linii, siatkową strukturą osłony chłodnicy

    • Dodatkowymi panelami ochronnymi nadkoli, boków nadwozia, tylnego zderzaka i nakładek lusterek

    • Relingami dachowymi w standardzie

Klienci oczekujący od Transita Custom Active i Tourneo Custom Active zdolności pokonywania trudnych odcinków drogowych mogą zamówić dodatkowo mLSD.

Nowe wersje – Transit Custom Active i Tourneo Custom Active, z dodatkowymi osłonami poszycia nadwozia i mechanizmem różnicowym mLSD zapewniającym lepszą przyczepność na sypkich, śliskich lub miękkich nawierzchniach, nadają się doskonale dla prowadzących aktywne życie klientów prywatnych i biznesowych. Styl modeli segmentu SUV-ów nie tylko dodaje im uroku, ale ma także swoje praktyczne walory na szlaku i bezdrożach.

 

Dzięki modelom z rodziny Transita, Ford w ubiegłym roku został piąty rok z rzędu najpopularniejszą marką w segmencie pojazdów użytkowych w Europie.

 

O szczegóły dotyczące nowych wersji wyposażenia zapytaj naszych
Specjalistów ds. sprzedaży samochodów:


Tomasz Kramarczyk

Specjalista ds. sprzedaży samochodów
+48 797 025 013
t.kramarczyk@supercars.com.pl

 


Andrzej Tuora
Specjalista ds. sprzedaży samochodów
+48 797 025 009
a.tuora@supercars.com.pl

Udostępnij:
Wróć do listy