125 lat marki Škoda

Z okazji wyjątkowego jubileuszu 125-lecia marki ŠKODA chcemy podziękować klientom za wieloletnie zaufanie, dlatego przygotowaliśmy dla nich prezent w postaci specjalnej oferty na nasze samochody.

ŠKODA już od 125 lat oferuje wszystko, co ważne.

Nieprzerwanie utrzymujemy dynamiczne tempo rozwoju i powołujemy do życia innowacyjne projekty, dzięki którym zawsze jesteśmy blisko naszych klientów. 

SKODA LEASING NISKICH RAT DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH

Obchody 125-lecia marki ŠKODA to nie tylko atrakcyjne upusty przy zakupie auta, ale także wyjątkowo korzystne warunki finansowania. ŠKODA Leasing Niskich Rat 1% dla Klientów Indywidualnych to niska opłata wstępna, niska rata i zero zobowiązań na koniec umowy. Po jej upływie możesz zwrócić samochód i wybrać nowy model, by znów cieszyć się z jazdy nową ŠKODĄ!

 

ŠKODA PREMIUM CARE

Częścią naszej oferty jubileuszowej jest także kompleksowy pakiet korzyści ŠKODA Premium Care, który pozwala Ci cieszyć się nowym autem bez obaw o koszty serwisowania i zdarzenia losowe. Przez cały okres ważności pakietu nie dopłacisz ani złotówki do przeglądów okresowych, napraw części objętych umową oraz usług assistance na terenie prawie całej Europy.

 

Aby dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły, skontaktuj się z nami:

KONTAKT

 

Udostępnij:
Wróć do listy