Wieczór premier w Ciesiółka Auto Group

Zaprezentowano nowości w Salonach Ciesiółka Auto Group

           W czwartek 28 września w Salonach Ciesiółka Auto Group miał miejsce niezwykły, magiczny wieczór premier..
         Jednym z obiektów zainteresowania był zupełnie odmieniony flagowy model Forda - Ford Focus. Dokładnie po 20 latach, zadebiutowała jego czwarta generacja – zaprojektowana tak, aby każda podróż była jeszcze łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza…
        Kolejna premiera tego wieczoru miała miejsce tuż obok w salonie Skody. Została tam zaprezentowana najnowsza Skoda Fabia w wersji hatchback i kombi. Jest to kultowy model w portfolio marki Skoda, który jednogłośnie został okrzyknięty jeszcze bardziej komfortowym, inteligentnym, bezpiecznym i ekonomicznym autem miejskim.
        Odsłonięcie samochodów połączone było z pokazem iluzji w wykonaniu Piotra Tyczyńskiego, który przekonał Gości, że magia istnieje naprawdę…
W ostatniej części wieczoru zostały rozlosowane nagrody, m.in. Skoda Fabia i Ford Focus na weekend z pełnym bakiem paliwa.

        Wszystkie premierowe auta dostępne są obecnie w salonach samochodowych Ciesiółka Auto Group, gdzie można je obejrzeć, porozmawiać o nich oraz przetestować podczas jazdy próbnej.

Zapraszamy! 

Udostępnij:
Wróć do listy