XII Maraton w Jeziorkach

W niedzielę 16 września odbyły się kolejne zawody z cyklu Leszczyńskiej Ligii Rowerowej „Ciesiółka Auto Group Real 64-sto Maraton MTB”.

To najstarszy i najcięższy maraton MTB w regionie. W Jeziorkach na starcie stanęło blisko 250 kolarzy, którzy mogli zmierzyć się na różnych dystansach: MEGA i MINI.
Nie zapomniano przy tym o najmłodszych, dla których przygotowano trasę JUNIOR.

Trasa maratonu wiodła duktami leśnymi. Zawodnicy musieli pokonać zarówno odcinki piaszczyste, jak i utwardzane. Ponadto na trasie czekało kilka stromych podjazdów i zjazdów.
Każdy startujący otrzymał pakiet startowy z gadżetem Ciesiółka Ato Group.

Miasteczko kolarskie stanęło na terenie Dworku Jeziorki. ACiesiółka Auto Group, jako współorganizator zawodów, zaprezentował flagowe modele: Škodę KODIAQ, nową Škodę FABIĘ, Volkswagena ARTEONA, Volkswagena TIGUANA, Forda KUGA i nowego Forda FOCUS.

Zwieńczeniem zawodów była dekoracja zwycięzców poszczególnych kategorii. Dla najlepszych przygotowane zostały medale, puchary i nagrody.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy spotkamy się ponownie na linii startu!