Mundialowy Karoq

Mundialowa atmosfera zagościła także w Ciesiółka Auto Group. Unikatową w swych biało-czerwonych barwach Škodą Karoq będą mieli okazję pojeździć zwycięzcy konkursów, jakie przeprowadzone zostaną w dniach rozgrywania meczów przez naszą reprezentację.


Aby wziąć udział w rywalizacji należy zdjęcie osoby lub grupy osób z mundialową Škodą Karoq umieścić do godz. 9 dnia następnego w poście konkursowym na Fanpage`u Ciesiółka Auto Group Facebook
Pierwszy konkurs rozegrany zostanie 19 czerwca, w dniu meczu polskiej reprezentacji z drużyną Senegalu. „Auto Kibica” od samego rana będzie stało przed Galerią Leszno i każdy mógł zrobić sobie z nim zdjęcie. Autorzy najciekawszych fotografii, także selfie, mają szansę wygrać ten samochód z pełnym bakiem paliwa na jeden dzień użytkowania.
Zwycięzcą zostanie jednak tylko autor najciekawszego selfie lub tradycyjnego zdjęcia, dlatego warto postarać się, aby wyróżniało się ono spośród innych. Ważnym jest aby zapozwać w strojach z biało-czerwonymi elementami. Po raz kolejny mundialowa Škoda pojawi się 24 czerwca od samego rana na leszczyńskim rynku, kiedy w napięciu oczekiwać będziemy na wieczorny mecz Polski z Kolumbią. Przed meczem z Japonią, który 28 czerwca uwieńczy rozgrywki polskiej reprezentacji w fazie grupowej auto wyeksponowane zostanie w strefie kibica przy Starej Gazowni na ul. Przemysłowej w Lesznie.

Zwycięzcy konkursów, jakie towarzyszyły będą każdemu „polskiemu” dniowi mistrzostw, będą mogli umówić się na konkretny dzień, w którym już od godz. 8 zdecydują się odebrać kluczyki od zatankowanego Karoqa. Oczywiście warunkiem jest posiadanie prawa jazdy, jak również zdolności do prowadzenia pojazdu. Auto będzie trzeba zwrócić do salonu tego samego dnia przed godz. 18. Wygranie auta do całodziennej dyspozycji może być szczególnie cenne dla osób mających w zamiarze kupno nowej Škody Karoq, gdyż byłaby to najlepsza okazja, aby przekonać się o komforcie jazdy i funkcjonalności
auta.

 

Tekst: ABC/ (JAC)
Udostępnij:
Wróć do listy