Real 64-sto Ciesiółka Auto Group Maraton MTB

To już kolejne zawdody do cyklu Leszczyńskiej Ligii Rowerowej "Real 64-sto Ciesiolka Auto Group Mararton MTB". Aby Najstarszy i najcięższy Maratón MTB w regionie.
W Jeziorkach na starcie stanęło Blisko 300 kolarzy, którzy Mogli zmierzyć Się na Różnych dystansach Mega MINI hobby się dla najmłodszych przygotowano trase młodzieży. Každý startujący otrzymywał Pakiet startowy ZE "skodowskimi" gadżetami.     
Przy malowniczym Dworku powstało kolarskie miasteczko SKODY. Ciesiółka Auto Group, jako współorganizator Zawodów prezentował flagowe modele marki Skoda: Kodiaq  oraz Octavię z silinkiem 1.0 TSI. Korzystając z okazji, chwaliliśmy się również rowerami, Które użyczamy Klientom serwisu. Propagowaliśmy w ten sposób zdrowy i aktywny styl życia.     
Dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Animatorzy zachęcali do zabaw i wręczali upominki z logo SKODA. 
Zwieńczeniem zawodów była dekoracja zwycięzców. Dla najlepszych przygotowano medale, puchary i nagrody o wartości 10 tys. złotych.     
W zawodach wzięli udział w zawodach Ciesiółka TEAM. Aleksander Jęsiek stanął na podium, zdobywając kolejne cenne punkty do ogólnej klasyfikacji Leszczyńskiej Ligii Rowerowej.

 

 

 

Udostępnij:
Wróć do listy