Arteon

Nowa, awangardowa limuzyna już w sprzedaży!

Arteon to wyjątkowość

Przyciąga spojrzenia. Z każdej strony.
Zachwyca designem, który można poczuć.

Umów się na jazdę testową

 

 
 

Dynamiczna sylwetka

Aerodynamiczna sylwetka, okna boczne pozbawione ramek, wyrazisty tył nadwozia z nowoczesnymi światłami diodowymi - Arteon zachwyca i przyciąga spojrzenia. Szczególną uwagę zwraca elegancka, klasyczna cecha nadwozia fastback, a wydłużone nadwozie i duży rozstaw osi sprawiają, że Arteon zapewnia wygodę wszystkim pasażerom.

 

Eleganckie wnętrze

W Arteonie R-Line nawet dotyk może być fascynujący. Kusi sportowa kierownica wielofunkcyjna z logo R-Line, obszyta skórą z ozdobnym szwem lub opcjonalne aplikacje dekoracyjne z aluminium Silver Rise. Dostępne na życzenie komfortowe siedzenia "Top" pokryte skórą Nappa z bokami w Carbon Style, z ozdobnym szwem, lamówką i logo R-Line zachęcają, aby wszystkimi zmysłami delektować się podróżą.

 

Zaawansowane światła

System dynamicznej regulacji świateł drogowych Dynamic Light Assist zawsze optymalnie dostosowuje się do aktualnej sytuacji i umożliwia jazdę z włączonymi światłami drogowymi bez oślepiania innych uczestników ruchu. Nowoczesne, diodowe światła tylne nadają Arteonowi niepowtarzalny wyraz i wyjątkową dynamikę. Płynnie zapalające się diody kierunkowskazów zwracają na siebie uwagę i w ten sposób zwiększają także bezpieczeństwo.

Dowiedz sie więcej...

Udostępnij:
Wróć do listy