Targi Motor Show 2017

Poznań Motor Show 2017 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji.

W wielkopolskiej stolicy od czwartku do niedzieli (6-9.04.) trwają targi motoryzacyjne Motor Show 2017. Na zwiedzających czeka niezliczona liczba atrakcji oraz międzynarodowych i polskich premier.

Zwiedzanie Targów rozpoczęliśmy od hali 3A. To tutaj Volkswagen Group zaprezentował wszystkie swoje modele. Jedną z najciekawszych premier  jest Gran Turismo Volkswagena pod nazwą Arteon. Auto przykuwa uwagę sylwetką w sportowym stylu.

 Marka Volkswagen zaprezentowała również gamę modeli GTE - hybrydowe wersje dla kierowców, którzy chcą jeździć ekonomicznym autem, a przy tym nie mają zamiaru rezygnować z możliwości dynamicznego podróżowania.

 

Uwagę przykuwaja również pozostałe modele VW.

 

Przechodząc dalej, można  poznać rozwiązania samochodów użytkowych marki Volkswagen. Czy auta w tym segmencie mogą być "bardziej użytkowe"?

Marka Skoda prezentuje w sumie 14, ale nie zapominajmy o torze 4×4, na którym można poznać zdolności Kodiaqa. Na stoisku możemy przysiąść się do Kodiaqa, Superba, Octavii, Fabii, Rapida i Citigo.

 

Udostępnij:
Wróć do listy