Kontakty Volkswagen




DZIAŁ 

HANDLOWY

     


Paweł Glura
Dyrektor - Volkswagen

 

+48 65 529 21 00
 

p.glura@cagleszno.pl
 

 
Paweł Stachowiak
Kierownik sprzedaży

 

+48 602 365 748


p.stachowiak@cagleszno.pl
 

 
Daniel Szymkowiak
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

 

+48 518 296 153
 

d.szymkowiak@cagleszno.pl
 

 
Agnieszka Kubiak
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

 

+48 518 296 152
 

a.kubiak@cagleszno.pl
 


Mateusz Jakubiak
Specjalista ds. sprzedaży samochodów użytkowych





+48 695 686 616


m.jakubiak@cagleszno.pl
 

 

   



SERWIS

     


Hieronim Wawrzeniecki

Kierownik serwisu


+48 65 529 21 00


h.wawrzeniecki@cagleszno.pl
 
Zbigniew Pruchnik 
Doradca serwisowy


 
+48 65 529 21 00


 




z.pruchnik@cagleszno.pl

Dawid Kwita
Doradca serwisowy


+48 65 529 21 00


 
 



d.kwita@cagleszno.pl



CZĘŚCI

     


Mirosław Raburski
Kierownik


+48 65 529 21 00


m.raburski@cagleszno.pl

Tomasz Stanek
Specjalista ds. sprzedaży


+48 65 529 21 00


t.stanek@cagleszno.pl

UBEZPIECZENIA

     


Iwona Duszyńska
Specjalista ds. Kredytów 
i Ubezpieczeń



+48 797 025 008



i.duszynska@cagleszno.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

     


Maxymilian Grochowski
Specjalista ds. sprzedaży samochdów 
używanych


+48 693 850 600


m.grochowski@supercars.com.pl

 

IOD

     

 

Paweł Jastrzębski
Inspektor Ochrony Danych
 
iod@cagleszno.pl